Napísali o nás

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Super,spokojnosť

2023-05-21

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Perfektne ceny Rychle vybavenie a dorucenie objednavky Vela produktov

2023-05-4

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rýchlosť Cena Tovar ktorý inde nemajú

2023-05-4

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
mali všetko čo som potreboval a za dobré ceny +++++

2023-04-28

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
super!!!

2023-04-26

Náradie a potreby pre elektrikárov V kategórii je 276 produktov.

V kategórii Náradie a potreby pre elektrikárov nájdete pracovné náradie využívané najmä pri elektroinštalačných prácach ale nachádzajú sa tu aj produkty, ktoré poslúžia pri murárskych alebo bežných prácach na stavbe či okolo domu.

V našej ponuke náradia a potrieb nájdete:

Skúšačky a meracie prístroje - 
môžete tu nájsť skúšačky napätia, digitálne multimetre, multidetektory na detekciu elektrického vedenia, fázové skúšačky či meracie káble. 

Nože a ochranné pomôcky - nachádzajú sa tu odlamovacie nože, náhradné čepele a pracovné pomôcky, ktoré chránia pre poranením ako sú pracovné rukavice, ochranné okuliare, prilby, slúchadlá, a visiace zámky.

Vŕtanie, vykružovanie a rezanie - patria sem vykružováky, ich sady, vykružovacie korunky a unášače pre vykružovacie korunky.

Silikóny, peny, lepidlá a pištole - sa využivajú na lepenie, tmelenie či tesnenie materiálov, nachádzajú sa tu akrylátový tmel, pištole na tmel, rôzne druhy silikónov ako univerzálny, transparentný, sanitárny, montážnu penu, pištole na montážnu penu a lepidlá.

Strihanie, lisovanie a odblankovanie - nájdete tu náradie pre elektrikárov určené na strihanie, lisovanie a odblankovanie káblov a vodičov ako sú štikacie pákové kliešte, odizolovacie kliešte, odizolovacie nožekrimpovacie kliešte, odblánkovače na koaxiálne káble, lisovacie kliešte a príslušenstvo pre odizolovanie, strihanie.

Stavebné náradie
 - skvelým pomocníkom pre murárov, stavbárov či kutilov sú imbusové kľúče, špachtle, naberačky, lyžice, hladítka, sekáče, miešadlá, vedrá, lopaty, kladivá, krompáče, hasáky, metly či drôtené kefy.

Náradie Weicon - medzi profesionálnym náradím pre elektrikárov nájdete odizolovacie kliešte na odizolovanie a strihanie káblov a vodičov, káblové nože, kombinované odizolovače či náhradné čepele. 

Metre, uholníky, vodováhy - v tejto kategórií nájdete zvinovacie metre, meracie pásma, vodováhy, uholníky a posuvné meradlá.

Vrtáky a kotúče HERMAN - sú kvalitné pomôcky na vŕtanie a brúsenie, ktorými môžete opracovávať oceľ, zliatinu, drevo, tehlu či iné materiály. Nájdete tu rezné kotúče, lamelové kotúče, vídiové vrtáky, vrtáky SDS, vrtáky HSS, či sekáče pre malé kombinované kladivá.

Izolačné a maliarske pásky - nájdete v tejto kategórií obojstranné pásky, izolačné pásky rôznych hrúbok a farieb, maliarske, vulkanizačné či obojstranné penové pásky. 

Fixy a ceruzky - patria sem permanentné znakovače či tesárske tužky rôznych hrúbok a farieb, ktoré môžete využiť napríklad pri stavebných prácach alebo v elektropriemysle. 

na stránku
Zobrazených 1 - 12 z 276 produktov