Káble, vodiče V kategórii je 112 produktov.

Kábel je sústava dvoch alebo viacerých elektrických vodičov spojených spoločným plášťom. Žily silnoprúdových káblov už od prierezu 25 mm2 sú zložené z jednotlivých tenších drôtov. Kábel nemusí obsahovať len elektrické vodiče, ale aj napríklad optické vlákno, alebo niekoľko koaxiálnych káblov. Základným materiálom pre jadrá elektrických káblov sú elektrovodná meď alebo hliník. Bežným materiálom pre výrobu izolácie plášťov káblov je mäkčené PVC, guma, silikónová guma, polyetylén.

V našej ponuke nájdete široký sortiment elektroinštalačných, optických, koaxiálnych káblov, ktoré Vám zašleme podľa Vašich osobitných špecifických objednávok. Nie sú podmieňované metrážnym alebo hmotnostným limitom. Nemusíte si teda objednávať 100m balík káblov ale môžete si objednať ľubovoľný počet metrov

V ponuke máme jedno až sedem žilové káble rôznych typov (CYKY, CYLY, CYYPL, ...). Pre ľahšiu orientáciu použite náš filter káblov a vodičov. TU si môžete pozrieť nové značenie káblov a vodičov podľa Slovenskej Technickej Normy. 
na stránku
Zobrazených 1 - 12 z 112 produktov