Adaptér A 16-32/5 zmena 16 A na 32 A. Menovité napätie 400 V. Menovitý prúd 16 A / 32 A. Počet pólov: 5P (3P + N + PE). Krytie IP 44.
Značka: SEZ DK
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 1308 |
|---|---|
| Ean | 8585007382882 |
| Značka | SEZ DK |
| Hmotnosť | 0,15 kg |
| Montáž | prenosná |
| Menovité napätie | 400 V |
| Menovitý prúd | 16A / 32A |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Počet pólov | 5P |