Adaptér A 3253/43-0 zmena 5P na 4P s možnosťou zmeny fáz. Menovité napätie 400 V. Menovitý prúd 32 A. Počet pólov: 4P / 5P. Krytie IP 44. Adaptér A 5P / 4P s reverzačnou prívodkou s meniteľným nastavením: Pootočením otočného dielu pomocou skrutkovača o 180 stupňov je možné zameniť polohu kolíkov a tým sa dosiahne zmena fáz. Využitie adaptéra A 5P/4P je podmienené symetrickou záťažou, pretože 4-pólová zásuvka má zapojenie 3P + PE.
Značka: SEZ DK
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 59385 |
|---|---|
| Ean | 8585007393918 |
| Značka | SEZ DK |
| Hmotnosť | 0,15 kg |
| Montáž | prenosná |
| Menovité napätie | 400 V |
| Menovitý prúd | 32A |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Počet pólov | 5P / 4P |