Vstup: domová vidlica UNISCHUKO 3-pól 16A 250V výstup: priemyselná zásuvka IS 3232 3-pól 32A 230V Druh: Adaptéry (typy \"A\" a \"SA\") Prúd: 16 A Prevedenie: 3-pól domáce Krytie: IP 44
Značka: SEZ DK
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 59388 |
|---|---|
| Ean | 8585007385128 |
| Značka | SEZ DK |
| Hmotnosť | 0,15 kg |
| Montáž | prenosná |
| Menovité napätie | 230V, 250V |
| Menovitý prúd | 16A, 32A |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Počet pólov | 3P |