Rekonštrukcia rozvodov elektrickej energie v panelových domoch - stupačkové rozvádzače

Rekonštrukcia rozvodov elektrickej energie v panelových domoch - stupačkové rozvádzače

Panelové domy majú na Slovensku svoju históriu. S výstavbou najstarších sa začalo už pred vyše päťdesiatimi rokmi a dnes v nich žije zhruba polovica obyvateľov. Životnosť tzv. „činžiakov“ sa odhadovala na sedemdesiat rokov, no postupnou renováciou sa ich vek predlžuje o desiatky rokov.
Množstvo spoločných priestorov, schodísk a výťahov panelových domov na Slovensku je však stále v pôvodnom stave a pri mnohých z nich je, alebo časom bude nutná rekonštrukcia rozvodov elektrickej energie.


Výmena stupačkových rozvádzačov pri renovácii panelových domov alebo osadenie nových pri novostavbách je jedna z činností, ktoré je potrebné vykonať ideálne pred ukončením stavebných prác.


Stupačkový rozvádzač našej produkcie má moderný a kompaktný vzhľad. Vyrobený je z polyesteru plneným skleným vláknom, ktorého tuhosť sa blíži oceli, a tiež zaberie menej miesta v spoločných priestoroch a chodbách, keďže má hĺbku iba 245mm. Stupačkový rozvádzač SFOS spoľahlivo nahradí predošlé kovové rozvádzače.


Celkové rozloženie stupačkového rozvádzača, jeho rozmery a osadenie komponentami závisí individuálne podľa požiadaviek zákazníka, či stavebnej firmy, ktorým sme schopní našou prácou ušetriť náklady aj čas. Po dohode vieme rozvádzače doviezť vlastnou dopravou aj priamo na stavbu.