Príkon: 23W
Farba svetla: RGBIC
Protokol: Wifi + BLE
Stmievanie: áno
Nastavenie farieb (RGB): áno
Podporované: iOS, android
Životnosť: 20000 hodín
Dĺžka prívodu: 1,6m, dĺžka pásu: 3m
Značka: EMOS
Odosielame za 1 až 3 pracovné dni
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 65381 |
|---|---|
| Ean | 8592920139448 |
| Farba | RGB |
| Značka | EMOS |
| Hmotnosť | 48,95 kg |
| Menovité napätie | 220-240V |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Dĺžka | 3m |