Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť s inteligentnými zariadeniami EMOS GoSmart a ďalšími zariadeniami kompatibilnými s TUYA. Pripojte jednotlivé produkty, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie. Vytvorte jedinečnú atmosféru vo svojom interiéri a získajte úplnú kontrolu nad osvetlením pomocou inteligentných LED pásikov EMOS GoSmart s technológiou Wi-Fi. Vytvárajte rôzne scény a animácie, nastavujte farby svetla a úrovne jasu podľa svojich potrieb. Vďaka mobilnej aplikácii máte ovládanie vždy na dosah ruky. LED pásy sú ideálne na osvetlenie celej miestnosti a zvýraznenie estetických prvkov s možnosťou stmievania a zmeny farieb RGB. Smart LED páska meria 5 m, ale vďaka jednotlivým segmentom (dĺžka segmentu 20 cm) ju môžete ľahko skrátiť na požadovanú dĺžku, aby presne vyhovovala vašim potrebám. PU ochrana čipu zaručuje, že pás ani po čase nezožltne.
Výkon: 21 W, Svetelný výkon: 1 400 lm
Teplota chromatičnosti: 2 700 - 6 500 K
Protokol: Wi-Fi + BLE (2,4 GHz)
Značka: EMOS
Odosielame za 1 až 3 pracovné dni
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 65385 |
|---|---|
| Ean | 8592920120460 |
| Farba | RGB |
| Značka | EMOS |
| Hmotnosť | 0,50 kg |
| Menovité napätie | 230V |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Dĺžka | 5m |