Istič NOARK 1P/B16 6kA 100008 je jednopólový. Slúži k odpojeniu prívodu prúdu od elektrického obvodu v prípade skratu. Istič sa osádza na DIN lištu 35mm. Elektrická životnosť 10 000 cyklov, mechanická životnosť 20 000 cyklov. Spĺňa požiadavky ČSN EN 60898-1 a ČSN EN 60947-2.
Kód výrobcu: 100008.
Značka: Noark
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 7804 |
|---|---|
| Ean | 8592765000095 |
| Značka | Noark |
| Hmotnosť | 0,12 kg |
| Skratová odolnosť | 6kA |
| Menovitý prúd | 16A |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Počet pólov | jednopólový |
| Vypínacia charakteristika | B |