Vidlica gumená 16 A, 230 V 2P+T 050445 LE svojím vysokým krytím je vhodná pre vonkajšie prostredie. Gumený povrch zaručuje odolnosť voči mechanickému poškodeniu.
Pre káble do priemeru max. 11 mm.
Odolná proti nárazom, vhodná na použitie na stavbách.
Pripojenie: Skrutková svorka.
Menovitý prúd: 16 A.
Doporučený kábel max. 3x2,5 mm², priemer 13 mm.
Značka: Legrand
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 0141 |
|---|---|
| Ean | 3245060504458 |
| Farba | Čierna |
| Značka | Legrand |
| Hmotnosť | 0,13 kg |
| Menovité napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Stupeň krytia | IP44 |