Zásuvka gumená 16 A, 230 V 2P+T 050446 svojím vysokým krytím je vhodná pre vonkajšie prostredie. Gumený povrch zaručuje odolnosť voči mechanickému poškodeniu.
Vysoký stupeň krytia IP44
Pre káble do priemeru max. 11 mm
Odolná proti nárazom, vhodná pre použitie na stavbách
Menovitý prúd: 16 A
tupeň mechanickej odolnosti: IK08
Napätie: 250 V
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom: 1
Značka: Legrand
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 0249 |
|---|---|
| Ean | 3245060504465 |
| Farba | Čierna |
| Značka | Legrand |
| Hmotnosť | 0,06 kg |
| Menovité napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Stupeň krytia | IP44 |