Legrand Valena life spínač na ovládanie žalúzií, roliet a markíz slúži pre priame ovládanie motora. Spínače môžete osádzať do viacnásobných rámčekov. Zostava neobsahuje inštalačnú krabicu. Rámček vo farbe podľa vášho výberu musíte objednať samostatne.
K vypínačom si môžete vybrať vhodné rámiky a zásuvky z našej ponuky.
➡ Prezrite si ponuku rámikov tu.
➡ Prezrite si ponuku zásuviek tu.
Značka: Legrand
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 752329 |
|---|---|
| Ean | 3414970463661 |
| Farba | Hliník |
| Značka | Legrand |
| Hmotnosť | 0,09 kg |
| Typ | Legrand Valena Life |
| Menovité napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 10A |