Modulárne kombinované prúdové chrániče s ističom s vypínacou schopnosťou 6kA pre Ex9NL-N. Prístroje spĺňajú požiadavky noriem IEC / ČSN EN 61009. Sú určené pre domové i priemyselné aplikácie.
Značka: Noark
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 60616 |
|---|---|
| Ean | 8592765115492 |
| Značka | Noark |
| Hmotnosť | 0,30 kg |
| Typ napájacieho napätia | AC |
| Typ zvodového prúdu | AC |
| Skratová odolnosť | 6kA |
| Menovité napätie | 400 V |
| Menovitý prúd | 32A |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Frekvencia | 50/60Hz |
| Počet pólov | štvorpólový |