Modulárne kombinované prúdové chrániče s ističom s vypínacou schopnosťou 10 kA pre radu Ex9BL-H a 6 kA pre Ex9BL-N. Prístroje spĺňajú požiadavky noriem IEC / ČSN EN 61009. Sú určené pre domové i priemyselné aplikácie. Prinášajú úsporu 50% inštalačného miesta v porovnaní so samostatným prúdovým chráničom a samostatným ističom.
Značka: Noark
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 60586 |
|---|---|
| Ean | 8592765076243 |
| Značka | Noark |
| Hmotnosť | 0,15 kg |
| Typ zvodového prúdu | AC |
| Skratová odolnosť | 6kA |
| Menovité napätie | 230V |
| Menovitý prúd | 20A |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Počet pólov | dvojpólový |
| Vypínacia charakteristika | B |