O nás

Predajňa elektroinštalačného materiálu:

Rimavská Sobota, Mlynská 1029/2 - pre zobrazenie mapy kliknite SEM.

Telefónne číslo: +421 47 56 33 222

E-mailová adresa: sfos@sfos.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok: 07:30 - 17:00
Utorok: 07:30 - 17:00
Streda: 07:30 - 17:00
Štvrtok: 07:30 - 17:00
Piatok: 07:30 - 17:00
Sobota: 08:00 - 12:00
Nedeľa: Zatvorené
Predajňa elektro - SFOS
Elektro SFOS
Elektro SFOS
Elektro SFOS
SFOS-elektro
SFOS-elektro
Sfos-elektro
SFOS-elektro
SFOS-elektro
SFOS-elektro

V krátkosti o nás

Spoločnosť SFOS s.r.o. vznikla v roku 2010 v Rimavskej Sobote transformáciou živnosti Miroslava Křížka z roku 1992. Zaoberá sa výrobou elektromerových rozvádzačov, prípojkových a rozpojovacích istiacich skríň. Maloobchodnú predajňu s elektroinštalačným materiálom a svietidlami v Rimavskej Sobote doplnil veľkoobchodný predaj elektroinštalačného materiálu.

Naša výroba

Hlavným predmetom výroby sú rozvádzače v plastových skriniach z materiálu SMC – PREPREG (polyester plnený skleným vláknom). Tieto výrobky sú stabilizované proti slnečnému žiareniu. Majú krytie IP 44 na vonkajšie použitie ako samostatné skrine, prípadne osadené pod omietku. Výrobky od šírky 300 mm až po skrine 800x800 mm s hĺbkou 245 mm sa dajú vzájomne kombinovať, montovať pilierové zostavy. Piliere je možné doplniť zemnými dielmi, ktoré nahrádzajú betónovanie základov obyčajným zásypom. Na výkonové vodiče sú použité vodiče CY o priereze 6 mm². Tieto vyhovujú pre hlavné ističe do 40A (po dohode montáž vodičov iného prierezu). Pomocné ovládacie okruhy sú urobené vodičmi CY 1,5 mm² . Sú istené jednopólovým 2-ampérovým ističom. Zapojenie vyhovuje spínaniu nulového vodiča spínacími hodinami, ako aj diaľkovým ovládaním spínačmi pre výstupy – sadzba pre elektromer, elektrické kúrenie a ohrev úžitkovej vody.

Poistkové skrine sa montujú podľa požiadaviek zákazníkov. Používame profesionálne prístroje a poistkové odpínače renomovaných výrobcov. Vnútorné fázové prepojenia sú z medených pásových vodičov. Nulové zbernice sú z  medených pásov. Zákazník si môže vybrať ľubovoľnú náplň elektromerových rozvádzačov, poistkových skríň s rôznou prúdovou zaťažiteľnosťou.

Rozvádzače SFOS
Rozvádzače SFOS

Veľkoobchod - elektroinštalačný materiál

Komplexné dodávky podľa požiadaviek odberateľov, s nacenením materiálov.

Ponúkame špeciálne ceny na:

• Prístroje SCHRACK, NOARK - ističe, chrániče, stýkače a pod. - najširší sortiment na trhu s výbornou kvalitou

• Zásuvky a vidlice renomovanej nemeckej firmy MENEKES

• Bleskozvodný a uzemňovací materiál žiarovo pozinkovaný.