Oceľovo-plechová rozvodná skriňa s dvierkami s oblúkovitým bezpečnostným sklom.
Technické parametre 600×1500×250 / 216M (24×9 mod)
Materiál: oceľ, Typ povrchu: prášková povrchová úprava
Farba: sivá, Číslo RAL: 7 035
Odpojený: Nie, Spojiteľné: Nie, S montážnou doskou: Nie
Montážna doska s nastaviteľnou hĺbkou: Áno
Pripevnenie pólov: Nie
Počet dverí: 1 , Počet zámkov: 1
Šikmá strecha: Nie, Odolnosť proti nárazom: IK10
Krytie (IP): IP54
Značka: Tracon electric
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 62974 |
|---|---|
| Ean | 5997374223904 |
| Značka | Tracon electric |
| Hmotnosť | 50,30 kg |
| Výška | 1500mm |
| Šírka | 600mm |
| Hĺbka | 250mm |
| Stupeň krytia | IP54 |