Počet zásuviek: 2, typ zásuvky: 2P+Z
Štandardná zásuvka: francúzska (typ E)
Stupeň krytia: IP20
Menovité napätie: 250V, Menovitý prúd: 16A
typ napájania: AC, uzemnenie: áno
Značka: Orno
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 62292 |
|---|---|
| Ean | 5907570000407 |
| Farba | Biela |
| Značka | Orno |
| Hmotnosť | 0,15 kg |
| Menovité napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Stupeň krytia | IP20 |