Reverzačné adaptéry s pevným nastavením slúžia na dosiahnutie zmeny sledu fáz.
Menovité napätie: 400V
Menovitý prúd: 16A
Počet pólov: 5P (3P + N + PE)
Stupeň krytia IP44
Značka: SEZ DK
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 63285 |
|---|---|
| Ean | 8585007358009 |
| Značka | SEZ DK |
| Hmotnosť | 0,30 kg |
| Montáž | prenosná |
| Menovité napätie | 400 V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Počet pólov | 5P |