Reverzačný adaptér s pevným nastavením RA 3243.
Menovité napätie 400V
Menovitý prúd 32A
Počet pólov: 4P (3P + PE).
Krytie IP 44.
Značka: SEZ DK
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 59583 |
|---|---|
| Ean | 8585007358016 |
| Značka | SEZ DK |
| Hmotnosť | 0,15 kg |
| Montáž | prenosná |
| Menovité napätie | 400 V |
| Menovitý prúd | 32A |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Počet pólov | 4P |