Schneider Electric Asfora tlačidla s krycím rámčekom EPH0700121. Prístroj tlačidla sa môže použit ako zvončekové tlačítko ale aj ako ovládací vstup do impulzného alebo časového relé, do elektroniky ventilátora, prípadne do systému inteligentnej inštalácie. Prístroje sú dodávané v balení spolu s krytkou a rámčekom. Pre zapojenie do viacnásobných rámčekov je potrebné odstrániť jednonásobný rámček od prístroja a doobjednať viacnásobný rámček podľa výberu. Pružinové svorky.
Napätie 250 V AC. Menovitý prúd 10 A. Vodiče 2 x 2,5 mm² pevné/ohybné. Stupeň krytia IP20.
K vypínačom si môžete vybrať vhodné rámiky a zásuvky z našej ponuky.
➡ Prezrite si ponuku rámikov tu.
➡ Prezrite si ponuku zásuviek tu.
Značka: Schneider Electric
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 63447 |
|---|---|
| Ean | 3606480575709 |
| Farba | Biela |
| Značka | Schneider Electric |
| Hmotnosť | 0,08 kg |
| Typ | Schneider Electric Asfora |
| Menovité napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 10A |
| Stupeň krytia | IP20 |