Elektromerový rozvádzač pilierový trojfázový jednotarif E1RP/F+ZD pre 1 elektromer so zemným dielom pre zakopanie do zeme a káblovým priestorom navyše. Hodí sa pre domy či iné objekty s 3-fázovou prípojkou (a teda s vyšším odberom elektriny). Neumožňuje zapojenie dvojtarifného merania a odber v nízkej sadzbe (tzv. nočný prúd). Úzka verzia s 30 cm šírkou.
Rozmery: šírka 300 mm, výška 1 750 mm, hĺbka 245 mm.
Vonkajší kryt piliera má výšku 750 mm.
Značka: SFOS
Skladom
Od 263,00 € 213,82 €
Do 266,60 € 216,75 €
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
Elektromerový rozvádzač pilierový so zemným dielom trojfázový jednotarif SFOS E1RP/F+ZD je určený pre trojfázové elektrické prípojky s jedným odberným miestom – má priestor pre 1 elektromer.
Tento typ je umiestnený na pilieri a v spodnej časti má zemný diel, vďaka ktorému ho jednoducho zakopete do zeme ako samostatne stojaci. Má tiež extra káblový priestor, takže kryt piliera je vysoký až 75 cm oproti bežným 60 cm.
Je iba 30 cm široký, takže zaberie málo miesta. Máme aj 40 cm širokú verziu, v ktorej máte až 11 pozícií pre montáž dodatočného istenia, napr. pre fotovoltiku (v tejto verzii iba 6).
Hodí sa pre domy, firmy či iné typy objektov, kde nepotrebujete využívať lacnejšiu elektrinu v nízkej sadzbe (tzv. nočný prúd) napríklad na vykurovanie. Neumožňuje totiž dvojtarifné meranie.
⚠️ Ale pozor, ak si to v budúcnosti rozmyslíte, budete musieť tento jednotarifný rozvádzač vymeniť za dvojtarifný.
Predtým, než si dáte rozvádzač do košíka, si vyberte:
Každý pilierový elektromerový rozvádzač trojfázový jednotarif SFOS E1RP/F+ZD so zemným dielom a káblovým priestorom je vybavený nakáblovanou základnou doskou so skrutkami pre montáž 1 elektromera a rozvádzačovým štvorhranným zámkom 6 × 6 mm.
Max. prierez vodičov je 25 mm2, väčšie svorky vám osadíme na želanie (uveďte to, prosím, do poznámky pri objednávke).
Rozvádzač dodávame bez hlavného ističa – osadíme ho na vaše želanie. K rozvádzaču prikladáme osvedčenie o kusovej skúške, vyhlásenie o zhode a 1 ks plastového kľúča k zámku rozvádzača.
Kvalita a spoľahlivosť – Elektromerové rozvádzače SFOS pre vás vyrábame a zdokonaľujeme vyše 30 rokov. Sú skúšané v EZÚ Praha a majú certifikáciu ISO 14001 a ISO 9001.
| SKU | 58591 |
|---|---|
| Značka | SFOS |
| Hmotnosť | 18,30 kg |
| Spôsob montáže | Samostatne stojaci |
| Výška | 1750mm |
| Šírka | 300mm |
| Distribučná spoločnosť | SSD - Stredoslovenská distribúcia |
| Menovité napätie | 400 V |
| Menovitý prúd | do 40 A; (63; 80 A – na požiadanie) |
| Stupeň krytia | IP44/20C |
| Frekvencia | 50Hz |
| Počet elektromerov | 1 |
| Počet fáz | 3 (400v) |
| Konštrukčné prevedenie | Pilierový rozvádzač so zemným dielom |
| Pozn/umiestnenie | vhodný ako samostatne stojaci |
| Tarifa | jednotarifný |
| Výplet z vodiča CY | 40 A – 6mm²; (63 A – 10mm²; 80 A – 16mm²) |
| Sústava | TN-C |
| Materiál | tvrdený polyester plnený skleným vláknom |
| Hĺbka skrine | 245mm |