Elektromerový rozvádzač trojfázový dvojtarif E2R+24M pre 1 elektromer a pre uchytenie na omietku, na plot, zamurovanie do plota alebo pod omietku. Hodí sa pre domy či objekty s 3-fázovou prípojkou (a teda s vyšším odberom elektriny), kde chcete využívať elektrinu v lacnejšej sadzbe na vykurovanie či nabíjanie elektromobilu (tzv. nočný prúd). Špeciálna verzia s priestorom pre 24 modulov istiacich a iných prvkov v neplombovanej časti.
Rozmery: šírka 600 mm, výška 600 mm, hĺbka 245 mm.
E2R+24 modulov - 1 modul je jeden jednopólový istič, pod krytom rozvádzača v pravej časti sú pripravené DIN lišty pre osadenie modulárnych prístrojov.
Značka: SFOS
Skladom
Od 285,00 € 231,71 €
Do 288,60 € 234,63 €
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
Elektromerový rozvádzač trojfázový dvojtarif E2R+24M je určený pre trojfázové elektrické prípojky s jedným odberným miestom – má priestor pre 1 elektromer.
Tento typ vám poslúži ako skrinka na elektromer do plotu či do steny – môžete ho zamurovať, ale aj pripevniť hmoždinkami na omietku či na plot.
Hodí sa pre domy, firmy či iné typy budov, kde budete vykurovať elektrinou alebo nabíjať elektromobil a využívať na to lacnejšiu elektrinu v nízkej sadzbe (tzv. nočný prúd). Má totiž prípravu na montáž a pripojenie komponentov pre dvojtarifné meranie.
Predtým, než si dáte rozvádzač do košíka, si vyberte:
Každý elektromerový rozvádzač trojfázový dvojtarif SFOS E2R+24M obsahuje:
Rozvádzač dodávame bez hlavného ističa – osadíme ho na vaše želanie.
Max. prierez vodičov je 25 mm2, väčšie svorky vám osadíme takisto na želanie (uveďte to, prosím, do poznámky pri objednávke).
K rozvádzaču prikladáme osvedčenie o kusovej skúške, vyhlásenie o zhode a 1 ks plastového kľúča k zámku rozvádzača.
Kvalita a spoľahlivosť – Elektromerové rozvádzače SFOS pre vás vyrábame a zdokonaľujeme vyše 30 rokov. Sú skúšané v EZÚ Praha a majú certifikáciu ISO 14001 a ISO 9001.
| SKU | 61153 |
|---|---|
| Značka | SFOS |
| Hmotnosť | 8,00 kg |
| Spôsob montáže | Na omietku / pod omietku |
| Výška | 600mm |
| Šírka | 600mm |
| Distribučná spoločnosť | SSD - Stredoslovenská distribúcia |
| Menovité napätie | 400 V |
| Menovitý prúd | do 40 A; (63; 80 A – na požiadanie) |
| Stupeň krytia | IP44/20C |
| Frekvencia | 50Hz |
| Počet elektromerov | 1 |
| Počet fáz | 3 (400v) |
| Konštrukčné prevedenie | Rozvádzač na stenu |
| Pozn/umiestnenie | vhodný pod omietku, nad omietku |
| Tarifa | dvojtarifný |
| Výplet z vodiča CY | 40 A – 6mm²; (63 A – 10mm²; 80 A – 16mm²) |
| Sústava | TN-C |
| Materiál | tvrdený polyester plnený skleným vláknom |
| Hĺbka skrine | 245mm |