Jednofázový jednotarifný elektromerový rozvádzač EJ1RP pre 1 elektromer a s pilierom pre ukotvenie do betónu či uchytenie na omietku. Hodí sa pre malé objekty ako garáže, chaty či stánky. Neumožňuje zapojenie dvojtarifného merania a odber elektriny v nízkej sadzbe (tzv. nočný prúd).
Rozmery: šírka 300 mm, výška 1 200 mm, hĺbka 245 mm.
Značka: SFOS
Skladom
Od 236,00 € 191,87 €
Do 239,60 € 194,80 €
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
Jednofázový jednotarifný elektromerový rozvádzač SFOS EJ1RP je určený pre jednofázové elektrické prípojky s jedným odberným miestom – má priestor pre 1 elektromer.
Tento typ môže byť samostatne stojaci, ak ho ukotvíte do betónu. Alternatívne ho môžete uchytiť aj na omietku.
Hodí sa pre menšie objekty ako garáže, chaty, záhradné chatky, stánky a pod.
Jednofázový jednotarifný elektromerový rozvádzač SFOS EJ1RP neumožňuje dvojtarifné meranie, nemôžete s ním teda využívať elektrinu v lacnejšej sadzbe (tzv. nočný prúd), napr. na vykurovanie.
⚠️ Ale pozor, ak si to v budúcnosti rozmyslíte, budete musieť tento jednotarifný rozvádzač vymeniť za dvojtarifný.
Predtým, než si dáte rozvádzač do košíka, si vyberte:
Každý elektromerový jednofázový jednotarifný rozvádzač SFOS EJ1RP s pilierom je vybavený nakáblovanou základnou doskou so skrutkami pre montáž 1 elektromera a rozvádzačovým štvorhranným zámkom 6 × 6 mm.
Max. prierez vodičov je 25 mm2, väčšie svorky vám osadíme na želanie (uveďte to, prosím, do poznámky pri objednávke).
Rozvádzač dodávame bez hlavného ističa – osadíme ho na vaše želanie. K rozvádzaču prikladáme osvedčenie o kusovej skúške, vyhlásenie o zhode a 1 ks plastového kľúča k zámku rozvádzača.
Alebo potrebujete elektromerový rozvádzač, aký nemáme v ponuke?
Ozvite sa nám na sfos@sfos.sk a poradíme vám alebo vyrobíme rozvádzač na mieru.
| SKU | 58617 |
|---|---|
| Značka | SFOS |
| Hmotnosť | 13,50 kg |
| Spôsob montáže | Montáž na podlahu |
| Výška | 1200mm |
| Šírka | 300mm |
| Distribučná spoločnosť | SSD - Stredoslovenská distribúcia |
| Menovité napätie | 230V |
| Menovitý prúd | do 40 A; (63; 80 A – na požiadanie) |
| Stupeň krytia | IP44/20C |
| Frekvencia | 50Hz |
| Počet elektromerov | 1 |
| Počet fáz | 1 (230V) |
| Konštrukčné prevedenie | Pilierový rozvádzač |
| Pozn/umiestnenie | vhodný nad omietku, aj ako samostatne stojaci |
| Tarifa | jednotarifný |
| Výplet z vodiča CY | 40 A – 6mm²; (63 A – 10mm²; 80 A – 16mm²) |
| Sústava | TN-C |
| Materiál | tvrdený polyester plnený skleným vláknom |
| Hĺbka skrine | 245mm |