Zásuvková rozvodnica je dodávaná ako kompletný výrobok s osvedčením o prevedenej kusovej skúške so schémou zapojenia, vyhlásením o zhode a návodom na montáž a použitie. Na dvierkach rozvodnice sú štandartne namontované dva kusy trojuholníkových zámkov. Tieto si môžete vymeniť za bezpečnejšie zámky typu FAB, ktoré je možné u nás objednať.
Zásuvková rozvodnica s istením, môže slúžiť ako bezpečné pripojenie pri stavbe domu alebo práci v záhrade či na dvore.
Istenie: Prúdový chránič: 40A / 4P,
Ističe: B20 / 3P ; B16 / 1P
Zásuvky: 32A / 5P + 16A / 230V
Rozmery: 350x250x150 mm
Zatvorená rozvodnica má vysoké krytie IP65 a po otvorení dvierok IP20.
Značka: SFOS
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 59283 |
|---|---|
| Ean | 8588010485069 |
| Značka | SFOS |
| Hmotnosť | 3,50 kg |
| Výška | 350mm |
| Šírka | 250mm |
| Hĺbka | 150mm |
| Menovité napätie | 230/400 V |
| Stupeň krytia | IP65/20 |
| Počet fáz | 3 (400v) |
| Sústava | TN-S |