Vidlica (zástrčka) je určená na montáž na príslušný prívodný kábel pre priame pripojenie do spotrebiča alebo iného elektrického zariadenia.
Značka: Solight
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 64945 |
|---|---|
| Ean | 8592718010836 |
| Farba | Biela |
| Značka | Solight |
| Hmotnosť | 0,12 kg |
| Menovité napätie | 230V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Stupeň krytia | IP20 |