Jednoduchá plastová zásuvka 8253 vhodná pre domáce použitie.
Menovité napätie: 230 V
Menovitý prúd: 16 A
Materiál: plast
Norma: francúzska
Značka: N&L
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 60456 |
|---|---|
| Ean | 5907736500758 |
| Farba | Čierna |
| Značka | N&L |
| Hmotnosť | 0,15 kg |
| Menovité napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Stupeň krytia | IP20 |