Priemyselná spojovacia zásuvka ISN 3243. Menovité napätie 400 V. Menovitý prúd 32 A. Počet pólov: 4P (3P + PE). Krytie IP 44 (testované na samotných zásuvkách a tiež pri spojení zásuvky s vidlicou).
Značka: SEZ DK
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 2556 |
|---|---|
| Ean | 8585007345801 |
| Značka | SEZ DK |
| Hmotnosť | 0,29 kg |
| Montáž | prenosná |
| Menovité napätie | 400 V |
| Menovitý prúd | 32A |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Počet pólov | 4P |