Jednoduchá plastová vidlica 8266 vhodná pre domáce použitie.
Menovité napätie: 250 V
Menovitý prúd: 16 A
Norma: Francúzska
Značka: N&L
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 60455 |
|---|---|
| Ean | 4011721022468 |
| Farba | Biela |
| Značka | N&L |
| Hmotnosť | 0,12 kg |
| Menovité napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Stupeň krytia | IP20 |