Jednoduchá plastová vidlica 8295 vhodná pre domáce použitie.
Menovité napätie: 230 V
Menovitý prúd: 16 A
Stupeň krytia: IP20
Materiál: plast
Značka: N&L
Skladom
Pre objednávky nad 200,00 € do 30 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 200,00 € do 30,00 kg a získajte dopravu zadarmo!
| SKU | 60711 |
|---|---|
| Ean | 4011721022468 |
| Farba | Čierna |
| Značka | N&L |
| Hmotnosť | 0,12 kg |
| Menovité napätie | 250V |
| Menovitý prúd | 16A |
| Stupeň krytia | IP20 |