Spínač + zásuvka vodotesná, nástenná, biela, IP44 Zobraziť väčšie

Spínač + zásuvka vodotesná, nástenná, biela, IP44

Spínač + zásuvka vodotesná, nástenná, bielej farby, IP44

More details

Dostupnosť: Skladom

New product

5,10 € s DPH

4,25 € bez DPH

KS

Tento produkt je kombinácia dvoch komponentov a to spínača nástenného vodotesného IP 44 a zásuvky vodotesnej nástennej IP 44.
Spínač sa používa na ovládanie jedného svetelného okruhu (jedného svetla) z jedného miesta s časovým dobehom,alebo a na aktivovanie iných pripojených zariadení s vlastným nastaviteľným časovým dobehom.Je to jednopáčkový spínač a používa sa najčastejšie v exteriéri pre potrebu samostatného využitia.Celý je vyrobený z plastu,pod odnímateľnou krytkou spínača je gumená izolácia.Spínač je jednonásobný a jednopólový.Technické parametre spínača č.1 sú: 10A - 250V,IP 44
Zásuvka vodotesná,nástenná bielej farby je jednovstupová,určená prevažne do exteriéru,no zároveň aj do interiéru najmä vlhkých a prašných priestorov ( sklady,pivnice,výrobné priestory ap.) pre potrebu samostatného použitia . Telo zásuvky je vyrobené z bieleho plastu bez ďalšej farebnej úpravy. Prístroj vypínača zásuvky je tiež vyrobený z plastu a je osadený do konzoly. Technické parametre vodotesnej nástennej zásuvky sú: 16 A - 250 V,stupeň krytia: 1P 44.Zásuvka je bezclonková,no opatrená výklopným priehľadným krytom.Montovaná je pomocou skrutiek.
Inštalácia spínača + zásuvky vodotesnej nástennej  je jednoduchá a rýchla.