SFOS držiak na stĺp VEĽKÝ pre priemer stĺpa 60-150mm

Držiak na stĺp je elektroinštalačná súčiastka, ktorá slúži na uchytenie rozvádzačov, elektroinštalačných skríň ap. na nosný stĺp. Držiak na stĺp SFOS vyrába naša spoločnosť nerezového plechu. Súčasťou balenia výrobku sú aj 2 ks pozinkovaných skrutiek 8x50 mm a tiež 6 ks pozinkovaných oceľových matíc 8 mm.

Na nosný stĺp sa pripája pomocou upevňovacej sady SFOS, ktorá nie je súčasťou balenia tohto výrobku, no je možné ju u nás doobjednať. Prípadne objednať kompletnú sadu držiaka na stĺp s upevňovacou sadou. Rozmery tohto držiaka sú: 290x42x32mm, hmotnosť: 0,36kg. Je určený na upevnenie na nosné stĺpy rôznych materiálov ( drevo, betón, železo) s priemerom 60 – 150mm.  Držiak na stĺp veľký je vhodný na uchytenie  rozvádzačov všetkých štandartných rozmerov, skríň rôznych druhov vyrobených našou spoločnosťou prostredníctvom pripravených otvorov na zadnej strane tela držiaka.  Zároveň je držiak na stĺp vhodný  na upevnenie aj iných produktov, napr. rôznych skríň, reklamných tabúľ, konzol, prípadne ďalších zariadení aj v iných priemyselných odvetviach. 

Značka: SFOS

Dostupnosť: Skladom
SKU
8985

Pre objednávky nad 150,00 € do 50 kg je doprava zadarmo. Nakúpte ešte v hodnote 150,00 € do 50,00 kg a získajte dopravu zadarmo!

9,85 € 8,21 €
Viac informácií
Značka SFOS
Hmotnosť 0,36 kg
Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!