Vybavenie elektrickej prípojky

Vybavenie elektrickej prípojky

Čaká Vás vybavovanie novej elektrickej prípojky?

Čaká Vás vybavovanie novej elektrickej prípojky, no nevyznáte sa v problematike a v legislatíve distribučných spoločností? Pripravili sme pre Vás krátke zhrnutie, kde nájdete informácie ohľadne zriaďovania novej elektrickej prípojky a všetkých súvisiacich náležitostí. Text sme rozdelili na tri časti na základe územného rozdelenia slovenských distribúcií elektrickej energie pre západ ZDIS, stred SSD a východ VSD.

Postup pre zriadenie elektrickej prípojky v pôsobnosti Západoslovenskej distribučnej, a.s. nájdete na odkaze https://www.zsdis.sk/Uvod/Domacnosti/Nove-pripojenie/Postup-ako-sa-pripojit.

Postup pre zriadenie elektrickej prípojky v pôsobnosti Stredoslovenskej distribučnej, a.s. nájdete na odkaze https://www.ssd.sk/domacnosti/nove-pripojenie/pripojenie-noveho-odberneho-miesta?page_id=6478.

Postup pre zriadenie elektrickej prípojky v pôsobnosti Východoslovenskej distrubučnej, a.s. nájdete na odkaze https://www.vsds.sk/edso/domov/odberatelia-elektriny/domacnosti/pripojenie-om/procesy-pripojenia/nove-pripojenie.


Hľadáte rozvádzač pre novú elektrickú prípojku, no nie ste si ístý správnym typom, či parametrami, ktoré máte zadané od distribučnej spoločnosti? Potrebovali by ste poradiť s výberom elektromerového rozvádzača? My Vám ochotne poradíme a pomôžeme pri výbere tak, aby ste boli spokojný Vy aj elektrikár, ktorý Vás príde pripojiť. 

Výber elektromerových rozvádzačov z našej produkcie si môžete pozrieť TU.